Netgear AGM731F SFP Transceiver 1000BASE-SX

- € 0,00
Netgear AGM731F SFP Transceiver 1000BASE-SX

Omschrijving:

Netgear AGM731F is een multi-mode SFP transceiver. Bedoeld voor gebruik met een switch en het uitbreiden met Gigabit Ethernet,

    Merk:
  • Netgear

  • Gewicht:
  • 366 gram

  • Levertijd:
  • Op werkdagen voor 22.00 besteld, morgen in huis!

  • Verzendkosten:
  • € 4.95



Webwinkel: Alternate
 
Prijs: € 144.90
 

©2022 Kleine prijzen - groot aanbod - All4sales.nl | Privacy statement